Wolontariusze z Klubu Wolontariatu działającego przy GOPS rozpoczęli realizację projektu profilaktycznego i zorganizowali turniej sportowy. Dziewczyny wzięły udział w godzinnych zumbowych tańcach animacyjnych, chłopcy rozegrali turniej piłkarski.

Wolontariusze z Klubu Wolontariatu Czarna Dąbrówka oraz wolontariusze z ZS w Nożynie w dniach 31 marzec – 1,  2kwiecień 2017 wzięli udział w organizowanej przez Banki Żywności - Wielkanocnej Zbiórce Żywności.

Tłusty czwartek to święto o którym pamięta każdy.  Jest to dzień, w którym dozwolone jest objadanie się do syta słodkościami, a sklepowe półki uginają się od pysznych pączków. Tradycyjnie również w domu szykuje się wypieki.

26.01.2016 w naszej gminie wolontariusze pod eskortą policji w osobie asp. szt. Andrzeja Sywanycz przeprowadzili akcję bezpieczni na drodze. Odwiedzili większość miejscowości. Uśmiechnięci rozdawali niewidocznym pieszym i rowerzystom odblaski, kamizelki, hasła o bezpieczeństwie w ruchu drogowym oraz ulotki.

Wolontariusze z Klubu Wolontariatu w Czarnej Dąbrówce wraz z policjantami z Posterunku Policji w Czarnej Dąbrówce przypominają Bądź Widoczny_- Bądź Bezpieczny  kamizelka, odblask, latarka – one mogą uratować Ci życie…  akcja trwa 5 – 6 styczeń 2017

Święta to magiczny czas, czas kiedy powinniśmy zatrzymać się, spojrzeć z życzliwością na drugiego człowieka. Wolontariusze z Klubu Wolontariatu działającego przy GOPS Czarna Dąbrówka oraz z ZS Nożyno od dłuższego czasu przygotowywali się do akcji Wesoła Gwiazdka.