Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Czarnej Dąbrówce informuje, że istnieje możliwość skorzystania z żywności dla osób objętych kwarantanną. Dostarczanie żywności dotyczy w szczególności osób, które z powodu objęcia kwarantanną nie są w stanie zadbać samodzielnie o swoje podstawowe potrzeby żywnościowe.

W związku z rozprzestrzenianiem się wirusaSARS-CoV-2 ,w celu  zwiększenia bezpieczeństwa zdrowotnego osób realizujących zadania związane z procedurą „Niebieskie Karty”, osób i rodzin doświadczających przemocy w rodzinie, a  także pracowników socjalnych,  którzy pracują z  rodzinami,

Punkt Konsultacyjny oferuje pomoc psychologiczną, pedagogiczną i prawną, w każdą środę w godz. od 1600 do 1800, pod numerem telefonu: 664 780 543. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu.

W celu przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się koronawirusa SARS-CoV-2 oraz w trosce  o bezpieczeństwo mieszkańców Gminy Czarna Dąbrówka, informuje się, że od  poniedziałku, 30 marca 2020 r. do odwołania, wprowadza się dodatkowe ograniczenia w funkcjonowaniu.

Szanowni Państwo !!! Ze względu na wyjątkową sytuację w kraju – zagrożeniem rozprzestrzeniania się  koronawirusa- informujemy, że od 16 marca 2020r. do odwołania Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Czarnej Dąbrówce jest zamknięty dla klientów.

Ze względu na wyjątkową sytuację w kraju – zagrożenie koronawirusem- informujemy, że od 16 marca 2020r. do odwołania Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Czarnej Dąbrówce będzie zamknięty dla klientów. Wszelkie wnioski, podania, dokumenty (skan) należy składać w formie  elektronicznej lub załatwiać sprawy telefonicznie.