Zapraszamy młodych mieszkańców gminy Czarna Dąbrówka w wieku od 18 do 30 roku życia na spotkanie, które odbędzie się w dniu 21.11.2023r. o godz. 10:00 w Gminnym Centrum Kultury i Biblioteka, ul. Bytowska 10 z Doradcą Młodzieży z Inkubatora Kariery – Punktu Doradztwa dla Młodzieży.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Czarnej Dąbrówce zaprasza po odbiór: musów owocowych Kubuś. Zapraszamy w szczególności rodziny z małymi dziećmi, które korzystały z programu POPŻ 2014-2020 Podprogram 2021 Plus.

Inkubator Kariery ruszył z rekrutacją na innowacyjną formę stażu - treningów zawodowych w ramach programu pilotażowego „Czas dla Młodych".

Poniżej prezentujemy harmonogram warsztatów i spotkań przeznaczonych dla młodzieży od 18 do 30 roku życia w Punkcie Doradztwa dla Młodzieży w Bytowie. Na chwilę obecną spotkania zaplanowano na trzeci tydzień listopada. Bliższych informacji można uzyskać pod nr tel. 519 074 633

Poniżej prezentujemy harmonogram warsztatów i spotkań przeznaczonych dla młodzieży od 18 do 30 roku życia w Punkcie Doradztwa dla Młodzieży w Bytowie. Na chwilę obecną spotkania zaplanowano w pierwszym i drugim tygodniu listopada.

Szanowni Państwo, 9 i 10 listopada zapraszamy na bezpłatne komputerowe badania wzroku, które odbędzie się na parkingu przy Przychodni w Czarnej Dąbrówce oraz przy CAS w Rokitach.