Joga jest dyscypliną duchową opartą na subtelnej nauce, która skupia się na przywracaniu harmonii pomiędzy umysłem i ciałem. To sztuka i nauka zdrowego trybu życia, będąca formą medycyny alternatywnej, która wywodzi się ze starożytnych Indii.

Centrum Usług Społecznych i GCKiB informują, że ruszamy z akcją "książka dla każdego". Celem akcji jest umożliwienie korzystania z księgozbiorów bibliotecznych osobom mającym utrudniony dostęp m.in. niepełnosprawnym

Ogłoszenie o otwartym naborze Partnera w celu przygotowania i wspólnej realizacji projektu w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027

Centrum Usług Społecznych w Czarnej Dąbrówce poszukuje do współpracy Psychologa. Praca na umowę zlecenie, w Punkcie ds. Przemocy Domowej i Profilaktyki Rodzinnej. 

Centrum Usług Społecznych w Czarnej Dąbrówce wraz ze Stowarzyszeniem "Siła Dębu" zaprasza na zajęcia Jogi!, które odbędą się 09.04.2024r o godzinie  19:00 w sali: GCKiB w Czarnej Dąbrówce.

Centrum Usług Społecznych w Czarnej Dąbrówce informuje, że przy Ośrodku Zdrowia w Czarnej Dąbrówce działała Punkt ds. przemocy domowej i profilaktyki rodzinnej.