W czwartek, 16 maja br. pierwszych sześciu uczestników rozpoczęło udział w bezpłatnych szkoleniach, organizowanych w ramach projektu „e-Mocni: cyfrowe umiejętności, realne korzyści” w naszej gminie.  Na pierwszym szkoleniu, pn. „Palcem po mapie – wirtualna podróż - tworzenie tras wycieczek” uczestniczki między innymi poznały, nauczyły się podstaw korzystania z e-usługi Mapy Google.

Tworzyły własne trasy, „odwiedzały” miejsca oraz wyszukiwały informacje na ich temat.  Wszystkie są zgodne, że było warto, a wiedzę zdobytą podczas szkoleń z pewnością wykorzystają w przyszłości.

Wciąż czekamy na nowe osoby, które chciałyby rozwinąć swoje umiejętności korzystania z komputera i Internetu. Realizację szkoleń koordynuje Michalina Mularczyk, która na co dzień pracuje w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Czarnej Dąbrówce. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy: (59)82 12 660, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..