Uwaga rozpoczęły się konsultacje społeczne do projektu „Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych w Gminie Czarna Dąbrówka na lata 2021-2027”

Stosownie do Uchwały Nr V/60/2019  Rady Gminy Czarna Dąbrówka z dnia 28 lutego 2019 r. w sprawie zasad i trybu przeprowadzania konsultacji z mieszkańcami Wójt Gminy Czarna Dąbrówka zaprasza do konsultacji społecznych projektu „Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych w Gminie Czarna Dąbrówka na lata 2021-2027”.

Konsultacje mają na celu poznanie opinii i propozycji mieszkańców, osób prawnych
i instytucji odnośnie założeń i treści dokumentu.

Konsultacje przeprowadzone będą w okresie od dnia 22.02.2021 r. do 02.03.2021 r.

Przyjętymi formami konsultacji społecznych będzie zbieranie opinii i uwag za pomocą edytowalnego formularza znajdującego się w załączniku oraz na stronie podmiotowej gminy www.bip.czarnadabrowka.pl w zakładce „Konsultacje społeczne…”.

Wypełnione formularze można dostarczyć drogą elektroniczną poprzez wypełnienie edytowalnego formularza i przesłanie go na adres::

1) poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w tytule wiadomości wpisując: „Konsultacje Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych”,

2) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Czarnej Dąbrówce, ul. Gdańska 5, 77-116 Czarna Dąbrówka, z dopiskiem „Konsultacje Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych”, za pomocą poczty tradycyjnej.

Załącznik:

-