Chcesz zmienić coś w swoim życiu zawodowym, ale nie wiesz od czego zacząć? Potrzebujesz więcej motywacji? Zastanawiasz się, jak znaleźć pracę swoich marzeń? Doradcy zawodowi w województwie pomorskim zapraszają na bezpłatne webinary, warsztaty i konsultacje. Właśnie ruszają zapisy w ramach akcji „Kariera od Nowa".

Nasze webinary koncentrują się wokół tematu zmian, których doświadczamy ostatnio bardzo mocno. Z jednej strony budzą nasze obawy, ale z drugiej strony mogą być impulsem do realizacji odłożonych planów lub odkrycia nowych możliwości. 
Do udziału w wydarzeniu zachęcamy osoby zainteresowane wzmocnieniem motywacji do działania, określeniem swoich mocnych stron, pozyskaniem informacji o aktualnościach w procesie rekrutacji oraz dążeniem do osiągnięcia równowagi i harmonii w życiu, wykonywaniem pracy przynoszącej satysfakcję i zadowolenie. 
"Kariera od Nowa" jest akcją skierowaną do osób na różnym etapie ścieżki zawodowej: poszukujących zatrudnienia, planujących zmianę lub rozwój zawodowy.

Nasze webinary nie są kierowane do osób zajmujących się zawodowo szkoleniami, coachingiem, poradnictwem zawodowym i nie mają charakteru zajęć doskonalących warsztat czy poszerzających wiedzę trenerską.

Szczegółowe informacje na temat działań zaplanowanych w ramach akcji znajdują się na stronie internetowej:

wupgdansk.praca.gov.pl/karieraodnowa

- Facebook Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Gdańsku oraz w Słupsku:

-