Wolontariusze z Klubu Wolontariatu działającego przy GOPS rozpoczęli realizację projektu profilaktycznego i zorganizowali turniej sportowy. Dziewczyny wzięły udział w godzinnych zumbowych tańcach animacyjnych, chłopcy rozegrali turniej piłkarski.

W turnieju wzięły udział 4 drużyny : 1.Spawacze Czarna Dąbrówka 2.Wolontariusze 3.Kleszczyniec  4.Kleszczyniec. Rywalizacja była spora, meczom towarzyszyło mnóstwo krzyków i emocji. Uczestnicy turnieju sportowego doskonale pamiętali jednak jaki jest cel spotkania wiszące plakaty, rozdawane ulotki, przyjazna atmosfera  przypominały, że weekend można spędzić wspólnie, ciekawie i aktywnie nie pijąc alkoholu.

Był to pierwszy turniej sportowy zarówno dla dziewcząt jak i chłopców, który prócz aktywnego wypoczynku niósł ważny dla młodzieży komunikat – ALKOHOL nie jest sposobem na wspólne spędzanie wolnego czasu, jest ŚWIATEM UTOPIONYCH MARZEŃ.

Już wkrótce wolontariusze nagrają film z takim przesłaniem oraz odwiedzą świetlice wiejskie.

Panu Tadeuszowi Gralak serdecznie dziękujemy za sędziowanie meczów a Panu Sebastianowi Malek dziękujemy za zabezpieczenie medyczne.

Wolontariusze