W dniach 14-16 listopada w Wiejskim Domu Kultury w Jasieniu odbyło się 20-godzinne szkolenie z zakresu organizacji imprez dla uczestników Programu Aktywności Lokalnej "KLUB POSZUKIWACZY PRZYGÓD"

W dniach 23-26 października odbyła się druga sesja warsztatów letnich w Jasieniu w ramach realizacji Programu Aktywności Lokalnej "KLUB POSZUKIWACZY PRZYGÓD". Warsztaty te prowadziła animatorka - Karolina Asanowicz.

W dniach 2-3 października w Wiejskim Domu Kultury w Jasieniu odbyło się 12-godzinne szkolenie z zakresu kuchni regionalnej i cateringu dla uczestników Programu Aktywności Lokalnej "KLUB POSZUKIWACZY PRZYGÓD".

W dniach 18-20 odbyła się dalsza część wakacyjnych warsztatów animacyjnych w Jasieniu w ramach realizacji Programu Aktywności Lokalnej "KLUB POSZUKIWACZY PRZYGÓD". Warsztaty animacyjne prowadził dr. Wacław Idziak wraz z animatorami.

W dniu 8-9 lipca odbyły się letnie warsztaty animacyjne w Jasieniu w ramach realizacji Programu Aktywności Lokalnej "KLUB POSZUKIWACZY PRZYGÓD". Warsztaty animacyjne prowadził dr. Wacław Idziak wraz z animatorami.